امروز : سه شنبه 16 آذر 1400 بروزرسانی:1400/09/11

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

5:22 PM 1400/08/28 تعداد بازدید: 2
محمد شهلي بر مديركل شيلات سيستان و بلوچستان در پيامي فرارسيدن هفته بسيج را به عموم مردم شريف استان تبريك گفت.


به گزارش روابط عمومي اداره كل شيلات استان سيستان و بلوچستان در متن پيام تبريك محمد شهلي بر آمده است:

بسم الله الرحمن الرحيم

بسيج تنديس پايداري و رمز جاويد مبارزه و مخاصمه با بيدادگران است و بسيجيان بلند همتاني هستند كه به دور از وسوسه هاي دنيا و بي رغبت به جاذبه هاي زندگي در سايه ايمان خالص و عمل صالح جامه جهاد بر تن كردند و در صف مجاهدان في سبيل الله قرار گرفتند و بدين سان به حياتي طيبه دست يافتند.

بسيج بازوي توانمند جمهوري اسلامي در پيشرفت و اقتدار كشور است. بسيج در اذهان جامعه، الگوي اخلاص، پاكي و فداكاري است و بايد حافظ دستاورد‌هاي اخلاقي انقلاب باشد.

امام خميني (ره)، معمار بزرگ انقلاب اسلامي ايران، بسيج را بنيان نهاد تا در دفاع مقدس مقابل دشمن، پيروزي را به ارمغان آورد و اين مهم مرهون نيروي اخلاص و ايمان بسيجيان بود.

حماسه آفريني‌ها و فداكاري‌هاي اين مجموعه انقلابي، تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبود بلكه در تمام دوران حيات پر بركت انقلاب اسلامي حضور اين نهاد ارزشمند مردمي مشهود است و بسيج در تمامي افتخارات نظام جمهوري اسلامي و عرصه‌هاي علمي و فكري سهيم بوده است.

اينجانب فرارسيدن هفته بسيج را به تمام مردم شريف استان سيستان و بلوچستان به ويژه بسيجيان استان تبريك و تهنيت عرض نموده و توفيق روزافزون همه عزيزان در راه تحقق اهداف و آرمان هاي انقلاب اسلامي را از خداوند متعال مسئلت دارم.
                  محمد شهلي بر
  مديركل شيلات استان سيستان و بلوچستان

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)