امروز : جمعه 21 مرداد 1401 بروزرسانی:1401/03/10

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

7:16 AM 1400/05/04 تعداد بازدید: 58
مديركل شيلات استان سيستان و بلوچستان در پيامي فرا رسيدن ميلاد امام علي النّقي الهادي (ع) را گرامي داشت.

به گزارش روابط عمومي اداره كل شيلات استان سيستان و بلوچستان، در پيام محمد شهلي بر آمده است:
 
بسم الله الرحمن الرحيم
 
بهتر از نيكي، نيكوكاري است و زيباتر از زيبايي، گوينده آن است، و برتر از علم، حامل آن است، و بدتر از بدي، عامل آن است، و وحشتناك‌تر از وحشت، آورنده آن است. امام علي النقي (ع)
 
حضرت امام علي النّقي الهادي عليه السلام ستاره اي درخشان از آسمان امامت و ولايت بودند كه  تمامي صفات نيكو و فاخر معنوي را يك جا در وجود مبارك خود داشتند. ايشان در طول عمر پربركت خويش هيچگاه از آگاه ساختن، ارشاد و آشنا كردن مردم به حقايق مذهبي دست برنداشتند.
  يكي از اقدامات مهم امام هادي(ع)، حفظ خط فكري و فرهنگي تشيع و جلوگيري از ترويج انديشه هاي مخالفان بود. اقدامي كه به تربيت شاگردان عالم و برجسته اي انجاميد و بستري را براي تشكيل حوزه علميه و تبيين دين مبين اسلام براي نسل هاي آينده ايجاد كرد.
  اينجانب فرا رسيدن پانزدهم ذي الحجه سالروز ميلاد باسعادت خورشيد عدالت، دهمين امام شيعيان، حضرت امام علي النّقي الهادي عليه السلام را به تمامي مردم  مردم ولايت مدار استان خصوصا فعالين شيلاتي و همكاران ارجمند اين اداره كل تبريك و تهنيت عرض مي‌نمايم.
  اميد آنكه بتوانيم در پرتو تعاليم ارزشمند اين امام همام، ميراث دارِ پاكدامني، عدالت، علم، ظلم ستيزي و دين مداري حضرت امام علي النّقي الهادي عليه السلام در جامعه باشيم و ريشه‌هاي مودت، صلح و برادري را در بين كشورهاي اسلامي تقويت كنيم.

محمد شهلي بر
مديركل شيلات استان سيستان و بلوچستان

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)